Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

  • Grają poloniści
    27-10-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    W najbliższy weekend zespoły Polonii Środa rozegrają swoje kolejne mecze ligowe. W sumie odbędzie się czternaście spotkań i dwa turnieje. Jedenaście spotkań i jeden turniej zostanie rozegranych na obiektach w Środzie Wlkp., a trzy mecze i jeden turniej odbędzie się na boiskach rywali.

    Kalendarz spotkań zespołów Polonii na najbliższy weekend:

    Mecze w Środzie Wlkp.

    28 października, sobota, godzina 10:00

    Młodzik młodszy (2006) – CTP 1

    Polonia Środa – Suchary Suchy Las

    Trampkarz młodszy (2004) – CTP 2

    Polonia Środa – Błękitni Owińska

    Trampkarz starszy (2003) – boisko główne

    Polonia Środa – Lider Swarzędz

    28 października, sobota, godzina 11:00

    Orlik młodszy II (2008) – orlik Lipowa

    Polonia II Środa – Adalbertus Dalewo

    Orlik młodszy I (2008) – orlik Witosa

    Polonia I Środa – AP Reissa

    28 października, sobota, godzina 12:00

    Młodzik młodszy II (2006) – CTP 1

    Polonia II Środa – LPFA Poznań

    28 października, sobota, godzina 14:00

    I zespół – boisko główne

    Polonia Środa – Kotwica Kołobrzeg

    29 października, niedziela, godzina 10:00

    Młodzik starszy (2005) – CTP 1

    Polonia Środa – Red Box Poznań

    Trampkarz młodszy II (2004) – CTP 2

    Polonia II Środa – Stella Luboń

    29 października, niedziela, godzina 13:00

    Żak starszy II (2009) – orlik Witosa

    Turniej ligowy WZPN w Środzie Wlkp.

    Orlik starszy (2007) – orlik Lipowa

    Polonia Środa – AKF Poznań

    29 października, niedziela, godzina 14:00

    Junior młodszy (2000) – CTP 1

    Polonia Środa – Huragan Pobiedziska

    Mecze na wyjeździe

    28 października, sobota, godzina 13:00

    Orlik starszy II (2007)

    Phytopharm Klęka – Polonia II Środa

    29 października, niedziela, godzina 10:00

    Żak starszy I (2009)

    Turniej ligowy w Kamionkach

    29 października, niedziela, godzina 11:00

    II zespół

    Kłos II Zaniemyśl – Polonia II Środa

    29 października, niedziela, godzina 15:00

    Kobiety

    Lubuszanin Drezdenko – Polonia Środa

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 0:2 Zagłębie II Lubin
Sobota, 17 Luty 2018 , Wałbrzych

Następne spotkanie

Mieszko Gniezno -:- Polonia Środa
Sobota, 24 Luty 2018, 12:00, Gniezno
Dołącz do Kibiców Polonii!
Oficjalny sklep KS Polonia roda
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda