Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

  • Paweł Okunowicz poprowadzi mecz z Kotwicą
    26-10-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Paweł Okunowicz z Białogardu poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Kotwicą Kołobrzeg. Na liniach pomagać mu będą Damian Skórka i Marcin Bojaryn. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska 13 kolejki III ligi grupa 2:

    28 października, sobota, godzina 12:00

    Lech II Poznań - Wierzyca Decka Pelplin

    Sędziowie: Dawid Błaszczak (Szczecin), Michał Świderski (Stara Dziedzina), Denis Błaszczak (Pełczyce)

    28 października, sobota, godzina 14:00

    Polonia Środa Wlkp. – Kotwica Kołobrzeg

    Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Marcin Bojaryn (Sławno)

    Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański

    Sędziowie: Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina), Marcin Stachowski (Poznań-Stare Miasto), Michał Zaborowski (Poznań-Stare Miasto)

    Elana Toruń - Wda Świecie

    Sędziowie: Damian Łupiński (Gdańsk), Łukasz Kofluk (Gdańsk), Krzysztof Kochel (Gdańsk)

    28 października, sobota, godzina 15:00

    Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin

    Sędziowie: Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz), Daniel Mateusiak (Szubin), Rafał Kosek (Bydgoszcz)

    Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski

    Sędziowie: Kamil Rybiński (Gdańsk), Grzegorz Górski (Gdańsk), Łukasz Buda (Pępowo)

    GKS Przodkowo - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

    Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda), Kamil Danielczyk (Plewiska), Tomasz Stelmaszewski (Poznań-Nowe Miasto)

    Energetyk Gryfino - Górnik Konin

    Sędziowie: Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto), Tomasz Nowicki (Szamotuły), Robert Pawlicki (Poznań-Stare Miasto)

    28 października, sobota, godzina 17:00

    Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin

    Sędziowie: Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Damian Dorn (Bydgoszcz), Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 0:2 Zagłębie II Lubin
Sobota, 17 Luty 2018 , Wałbrzych

Następne spotkanie

Mieszko Gniezno -:- Polonia Środa
Sobota, 24 Luty 2018, 12:00, Gniezno
Dołącz do Kibiców Polonii!
Oficjalny sklep KS Polonia roda
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda