Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin1128
2Bałtyk Gdynia1125
3Sokół Kleczew1223
4Włókniarz Kalisz1222
5Elana Toruń1121
6Polonia Środa1120
7Kotwica Kołobrzeg1118
8Lech II Poznań1017
9Wda Świecie1117
10Pogoń II Szczecin1117
11Wierzyca Pelplin1113
12Jarota Jarocin1111
13Centra Ostrów Wlkp.1110
14KP Starogard Gdański1110
15GKS Przodkowo119
16Energetyk Gryfino118
17Unia Solec Kujawski114
18Górnik Konin103

Linki

  • Dariusz Drozd poprowadzi mecz z KP Starogard
    12-10-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Dariusz Drozd z Bydgoszczy poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z KP Starogard Gdański. Na liniach asystować mu będą Damian Dorn i Bartosz Kowalczyk. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska 11 kolejki III ligi grupa 2:

    14 października, sobota, godzina 12:00

    Lech II Poznań - Wda Świecie

    Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk), Krystian Dietrich (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk)

    14 października, sobota, godzina 15:00

    Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg

    Sędziowie: Damian Łupiński (Gdańsk), Łukasz Kofluk (Gdańsk), Krzysztof Kochel (Gdańsk)

    Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański

    Sędziowie: Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Damian Dorn (Bydgoszcz), Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

    Jarota Jarocin - Wierzyca Decka Pelplin

    Sędziowie: Karol Kobędza (Toruń), Dariusz Orzechowski (Brodnica), Patryk Gryckiewicz (Toruń)

    Włókniarz 1925 Kalisz - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

    Sędziowie: Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto), Łukasz Araszkiewicz (Poznań-Stare Miasto), Robert Pawlicki (Poznań-Stare Miasto)

    Sędzia techniczny: Maciej Kasperkowicz (Mosina)

    14 października, sobota, godzina 18:00

    Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski

    Sędziowie: Jacek Leske (Krosino), Sebastian Basiejko (Świdwin), Wiktor Wątroba (Sucha Koszalińska)

    15 października, niedziela godzina 12:00

    GKS Przodkowo - Górnik Konin

    Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), Michał Sobczak (Bydgoszcz), Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)

    15 października, niedziela godzina 14:00

    Elana Toruń - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Eliasz Pawlak (Śrem), Łukasz Stankowski (Opalenica), Tomasz Nowicki (Szamotuły)

    Sędzia techniczny: Roman Zegar

    15 października, niedziela godzina 15:00

    Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin

    Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 1:0 KP Starogard Gdański
Sobota, 14 Październik 2017 , Środa Wlkp.

Następne spotkanie

Unia Solec Kujawski -:- Polonia Środa
Sobota, 21 Październik 2017, 14:00, Solec Kujawski
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda