Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin1128
2Bałtyk Gdynia1125
3Sokół Kleczew1223
4Włókniarz Kalisz1222
5Elana Toruń1121
6Polonia Środa1120
7Kotwica Kołobrzeg1118
8Lech II Poznań1017
9Wda Świecie1117
10Pogoń II Szczecin1117
11Wierzyca Pelplin1113
12Jarota Jarocin1111
13Centra Ostrów Wlkp.1110
14KP Starogard Gdański1110
15GKS Przodkowo119
16Energetyk Gryfino118
17Unia Solec Kujawski114
18Górnik Konin103

Linki

  • Grają poloniści
    06-10-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    W najbliższy weekend zespoły Polonii Środa rozegrają swoje kolejne mecze ligowe. W sumie odbędzie się czternaście spotkań i trzy turnieje. Tylko pięć spotkań zostanie rozegranych na obiektach w Środzie Wlkp., a aż dziewięć meczy i trzy turnieje odbędą się na boiskach rywali.

    Kalendarz spotkań zespołów Polonii na najbliższy weekend:

    Mecze w Środzie Wlkp.

    7 października, sobota, godzina 10:00

    Trampkarz starszy (2003) – boisko CTP 1

    Polonia Środa – UKS Śrem

    7 października, sobota, godzina 14:00

    Kobiety - boisko główne

    Polonia Środa – GSS Grodzisk Wlkp.

    8 października, niedziela, godzina 15:00

    II zespół – boisko główne

    Polonia II Środa – Maratończyk Brzeźno

    Junior starszy (2000/01) – boisko CTP 1

    Polonia Środa – Pelikan Niechanowo

    8 października, niedziela, godzina 17:00

    Junior młodszy (2001/02) – boisko CTP 1

    Polonia Środa – Lechita Kłecko

    Mecze na wyjeździe

    7 października, sobota, godzina 10:00

    Orlik starszy III (2007/08)

    Turniej we Wrześni

    Orlik starszy II (2007)

    Avia Kamionki – Polonia II Środa

    Orlik starszy (2007)

    Sokół Duszniki – Polonia Środa

    Trampkarz młodszy (2004)

    Unia Swarzędz – Polonia Środa

    7 października, sobota, godzina 11:30

    Orlik młodszy (2008)

    Canarinhos Skórzewo – Polonia Środa

    7 października, sobota, godzina 12:00

    Młodzik młodszy II (2006)

    UKS Śrem – Polonia II Środa

    Żak młodszy (2010)

    Turniej ligowy w Kobylnicy

    7 października, sobota, godzina 13:00

    Trampkarz młodszy II (2004)

    Las Puszczykowo – Polonia II Środa

    7 października, sobota, godzina 13:30

    Młodzik starszy (2005)

    Pogoń Książ Wlkp. – Polonia Środa

    7 października, sobota, godzina 14:00

    Żak młodszy II (2010)

    Turniej ligowy w Kobylnicy

    7 października, sobota, godzina 15:00

    I zespół

    Wierzyca Pelplin – Polonia Środa

    8 października, niedziela, godzina 12:30

    Młodzik młodszy (2006)

    Błękitni Owińska – Polonia Środa

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 1:0 KP Starogard Gdański
Sobota, 14 Październik 2017 , Środa Wlkp.

Następne spotkanie

Unia Solec Kujawski -:- Polonia Środa
Sobota, 21 Październik 2017, 14:00, Solec Kujawski
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda