Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1737
2Świt Szczecin1736
3Bałtyk Gdynia1735
4Kotwica Kołobrzeg1732
5Włókniarz Kalisz1731
6Sokół Kleczew1731
7Lech II Poznań1729
8Polonia Środa1727
9Pogoń II Szczecin1725
10Wda Świecie1722
11Wierzyca Pelplin1722
12Centra Ostrów Wlkp.1719
13Jarota Jarocin1717
14KP Starogard Gdański1715
15GKS Przodkowo1713
16Unia Solec Kujawski1712
17Energetyk Gryfino1711
18Górnik Konin1710

Linki

  • Bartłomiej Wiśniewski poprowadzi mecz z Wierzycą
    05-10-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Bartłomiej Wiśniewski z Włocławka poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii z Wierzycą Pelplin. Na liniach pomagać mu będą Rafał Borkiewicz i Piotr Ciesielski. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

    Obsada sędziowska dziesiątej kolejki III ligi grupa 2:

    7 październik, sobota, godzina 13:00

    Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)

    7 październik, sobota, godzina 14:00

    Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew

    Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Damian Kaliszuk (Koszalin)

    7 październik, sobota, godzina 15:00

    Górnik Konin - Lech II Poznań

    Sędziowie: Karol Kobędza (Toruń), Dariusz Orzechowski (Brodnica), Patryk Gryckiewicz (Toruń)

    Wda Świecie - Włókniarz 1925 Kalisz

    Sędziowie: Dawid Błaszczak (Szczecin), Piotr Barański (Szczecin), Michał Świderski (Stara Dziedzina)

    Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina), Marcin Stachowski (Poznań-Stare Miasto), Michał Zaborowski (Poznań-Stare Miasto)

    Wierzyca Decka Pelplin - Polonia Środa Wlkp.

    Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)

    7 październik, sobota, godzina 18:00

    Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Piotr Bacia (Poznań-Jeżyce), Aleksander Guzik (Poznań Grunwald)

    Sędzia techniczny: Kacper Popek (Gniezno)

    8 październik, niedziela, godzina 11:00

    Pogoń II Szczecin - Elana Toruń

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Michał Łukaszewski (Ryjewo)

    8 październik, niedziela, godzina 12:00

    KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia

    Sędziowie: Kamil Rybiński (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Łukasz Buda (Pępowo)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 1:1 Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017 , Środa Wlkp.

Następne spotkanie

ŁKS Łódź -:- Polonia Środa
Sobota, 20 Styczeń 2018, 00:00, Łódź
Dołącz do Kibiców Polonii!
Oficjalny sklep KS Polonia roda
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda