Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin1128
2Bałtyk Gdynia1125
3Sokół Kleczew1223
4Włókniarz Kalisz1222
5Elana Toruń1121
6Polonia Środa1120
7Kotwica Kołobrzeg1118
8Lech II Poznań1017
9Wda Świecie1117
10Pogoń II Szczecin1117
11Wierzyca Pelplin1113
12Jarota Jarocin1111
13Centra Ostrów Wlkp.1110
14KP Starogard Gdański1110
15GKS Przodkowo119
16Energetyk Gryfino118
17Unia Solec Kujawski114
18Górnik Konin103

Linki

  • Bartłomiej Wiśniewski poprowadzi mecz z Wierzycą
    05-10-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Bartłomiej Wiśniewski z Włocławka poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii z Wierzycą Pelplin. Na liniach pomagać mu będą Rafał Borkiewicz i Piotr Ciesielski. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

    Obsada sędziowska dziesiątej kolejki III ligi grupa 2:

    7 październik, sobota, godzina 13:00

    Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)

    7 październik, sobota, godzina 14:00

    Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew

    Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Damian Kaliszuk (Koszalin)

    7 październik, sobota, godzina 15:00

    Górnik Konin - Lech II Poznań

    Sędziowie: Karol Kobędza (Toruń), Dariusz Orzechowski (Brodnica), Patryk Gryckiewicz (Toruń)

    Wda Świecie - Włókniarz 1925 Kalisz

    Sędziowie: Dawid Błaszczak (Szczecin), Piotr Barański (Szczecin), Michał Świderski (Stara Dziedzina)

    Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina), Marcin Stachowski (Poznań-Stare Miasto), Michał Zaborowski (Poznań-Stare Miasto)

    Wierzyca Decka Pelplin - Polonia Środa Wlkp.

    Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)

    7 październik, sobota, godzina 18:00

    Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Piotr Bacia (Poznań-Jeżyce), Aleksander Guzik (Poznań Grunwald)

    Sędzia techniczny: Kacper Popek (Gniezno)

    8 październik, niedziela, godzina 11:00

    Pogoń II Szczecin - Elana Toruń

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Michał Łukaszewski (Ryjewo)

    8 październik, niedziela, godzina 12:00

    KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia

    Sędziowie: Kamil Rybiński (Gdańsk), Artur Zakrzewski (Gdańsk), Łukasz Buda (Pępowo)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 1:0 KP Starogard Gdański
Sobota, 14 Październik 2017 , Środa Wlkp.

Następne spotkanie

Unia Solec Kujawski -:- Polonia Środa
Sobota, 21 Październik 2017, 14:00, Solec Kujawski
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda