Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin1128
2Bałtyk Gdynia1125
3Sokół Kleczew1223
4Włókniarz Kalisz1222
5Elana Toruń1121
6Polonia Środa1120
7Kotwica Kołobrzeg1118
8Lech II Poznań1017
9Wda Świecie1117
10Pogoń II Szczecin1117
11Wierzyca Pelplin1113
12Jarota Jarocin1111
13Centra Ostrów Wlkp.1110
14KP Starogard Gdański1110
15GKS Przodkowo119
16Energetyk Gryfino118
17Unia Solec Kujawski114
18Górnik Konin103

Linki

  • Grają poloniści
    29-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    W najbliższy weekend zespoły Polonii Środa rozegrają swoje kolejne mecze ligowe. W sumie odbędzie się trzynaście spotkań i dwa turnieje. Dziewięć spotkań zostanie rozegranych na obiektach w Środzie Wlkp., a cztery mecze i dwa turnieje odbędą się na boiskach rywali.

    Kalendarz spotkań zespołów Polonii na najbliższy weekend:

    Mecze w Środzie Wlkp.

    30 wrzesień, sobota, godzina 10:00

    Trampkarz młodszy (2004) – boisko CTP1

    Polonia I Środa – Warta Poznań

    30 wrzesień, sobota, godzina 11:00

    Orlik młodszy (2008) – boikso CTP 2

    Polonia I Środa – Warta Śrem

    30 wrzesień, sobota, godzina 12:00

    Młodzik młodszy II (2006) – boisko CTP 2

    Polonia II Środa – Kotwica II Kórnik

    30 września, sobota, godzina 13:00

    Orlik młodszy II (2008) – orlik Lipowa

    Polonia II Środa – Warta II Śrem

    30 września, sobota, godzina 15:00

    I zespół – boisko główne

    Polonia Środa – Centra Ostrów

    1 października, niedziela, godzina 10:00

    Młodzik starszy (2005) – boisko CTP 1

    Polonia Środa – Avia Kamionki

    Młodzik młodszy (2006) – boisko CTP 2

    Polonia Środa – Dyskobolia Grodzisk

    1 października, niedziela, godzina 12:00

    Junior młodszy (2001/02) – boisko CTP 1

    Polonia Środa – Unia Swarzędz

    1 października, niedziela, godzina 17:00

    Orlik starszy II (2007) – boisko CTP 1

    Polonia Środa – Korona Zakrzewo

    Mecze na wyjeździe

    30 wrzesień, sobota, godzina 12:00

    Trampkarz starszy (2003)

    Warta Poznań – Polonia Środa

    30 wrzesień, sobota, godzina 14:00

    Żak starszy I (2009)

    Turniej WZPN w Poznaniu

    30 wrzesień, sobota, godzina 15:00

    II zespół

    IKP Olimpia Poznań – Polonia II Środa

    1 października, niedziela, godzina 12:00

    Orlik starszy II (2007)

    Clescevia Kleszczewo – Polonia II Środa

    1 października, niedziela, godzina 14:30

    Żak starszy II (2009)

    Turniej WZPN w Śremie

    1 października, niedziela, godzina 16:00

    Junior młodszy (2000/01)

    Błękitni Owińska – Polonia Środa

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 1:0 KP Starogard Gdański
Sobota, 14 Październik 2017 , Środa Wlkp.

Następne spotkanie

Unia Solec Kujawski -:- Polonia Środa
Sobota, 21 Październik 2017, 14:00, Solec Kujawski
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda