Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin1128
2Bałtyk Gdynia1125
3Sokół Kleczew1223
4Włókniarz Kalisz1222
5Elana Toruń1121
6Polonia Środa1120
7Kotwica Kołobrzeg1118
8Lech II Poznań1017
9Wda Świecie1117
10Pogoń II Szczecin1117
11Wierzyca Pelplin1113
12Jarota Jarocin1111
13Centra Ostrów Wlkp.1110
14KP Starogard Gdański1110
15GKS Przodkowo119
16Energetyk Gryfino118
17Unia Solec Kujawski114
18Górnik Konin103

Linki

  • Dawid Maciejewski poprowadzi mecz z Centrą
    28-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Dawid Maciejewski z Poznania poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Centrą Ostrów Wlkp. Przypominamy że mecz odbędzie się w sobotę 30 września o godzinie 15:00 na Stadionie Średzkim.

    Obsada sędziowska 9 kolejki III ligi grupa 2:

    30 wrzesień, sobota, godzina 12:00

    Lech II Poznań - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Łukasz Bania (Toruń), Paweł Polikowski (Chełmża)

    30 wrzesień, sobota, godzina 13:00

    Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski

    Sędziowie: Sebastian Pakuszewski (Gdańsk), Grzegorz Górski (Gdańsk), Wojciech Płókarz (Gdańsk)

    30 wrzesień, sobota, godzina 15:00

    Polonia Środa Wlkp. - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

    Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda)

    30 wrzesień, sobota, godzina 16:00

    Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański

    Sędziowie: Łukasz Wilk (Stargard)

    Jarota Jarocin - Wda Świecie

    Sędziowie: Damian Łupiński (Gdańsk), Łukasz Kofluk (Gdańsk), Krzysztof Kochel (Gdańsk)

    GKS Przodkowo - Elana Toruń

    Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)

    30 wrzesień, sobota, godzina 18:00

    Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin

    Sędziowie: Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz), Damian Dorn (Bydgoszcz)

    1 październik, niedziela, godzina 15:00

    Bałtyk Gdynia - Wierzyca Decka Pelplin

    Sędziowie: Ewa Augustyn (Gdańsk), Rafał Brieger (Wejherowo), Andrzej Szerszeń (Gdańsk)

    1 październik, niedziela, godzina 16:00

    Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin

    Sędziowie: Michał Szmytke (Poznań-Grunwald), Patryk Kochański (Poznań-Stare Miasto), Radosław Falgier (Środa Wielkopolska)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 1:0 KP Starogard Gdański
Sobota, 14 Październik 2017 , Środa Wlkp.

Następne spotkanie

Unia Solec Kujawski -:- Polonia Środa
Sobota, 21 Październik 2017, 14:00, Solec Kujawski
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda