18Górnik Konin103

Linki

• Wysoka porażka z Jarotą (2003)
    28-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

W piątkowy wieczór Trampkarze Starsi Polonii Środa Wlkp. rozegrali kolejny mecz w lidze wojewódzkiej. Tym razem do Środy przybyła drużyna Jaroty Jarocin.

Pierwsza połowa należała do zespołu gości, którzy bezsprzecznie dominowali na boisku i zasłużenie Jarota po 35 minutach prowadziła 4:0.

Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu polonistów. W 37 minucie Eryk Radziejewski strzelił kontaktową bramkę wykorzystując zamieszanie w polu karnym, czym zmobilizował zespół do jeszcze lepszej gry. W 40 minucie na uderzenie z 25 metrów zdecydował się Adam Rozwora pokonując bramkarza Jaroty. W 45 minucie przy stanie 4:2 dla gości groźnego urazu doznał Kamil Gierałka upadając głową na murawę po starciu z zawodnikiem Jaroty. Zawodnika Polonii zabrała z boiska karetka. Na szczęście badania w szpitalu nie wykazały poważnego urazu i Kamil za kila tygodni wróci do składu Polonii.

Po 25 minutowej przerwie sędzia wznowił spotkanie i nadal Polonia próbowała zdobyć kolejne bramki. Mimo wielu prób nie udało się pokonać bramkarza Jaroty. W ostatnich minutach Jarota ustaliła wynik spotkania na 2:5 wykorzystując szybki kontratak.

W meczu wystąpili: Cukrowski Adrian, Cyka Kacper, Gierałka Kamil, Komorowicz Adam, Krawiec Mateusz, Łopatka Sebastian, Motyl Igor, Piotrowski Wiktor, Półrolniczak Filip, Radziejewski Eryk, Rozwora Adam, Scheffler Albert, Scholz Marcel, Szymczak Jędrzej, Sójka Michał, Ilowski Tomasz, Przybyliński Tymoteusz, Schedler Piotr, Kania Mikołaj, Jezierski Oliwier