Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

  • Kamil Rybiński poprowadzi mecz z Górnikiem
    14-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Kamil Rybiński z Gdańska poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Górnikiem Konin. Na liniach pomagać będą mu Grzegorz Górski i Łukasz Buda. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska siódmej kolejki III ligi grupa 2:

    15 wrzesień, piątek, godzina 17:00

    Sokół Kleczew - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

    Sędziowie: Karol Kobędza (Toruń), Dariusz Orzechowski (Brodnica), Patryk Gryckiewicz (Toruń)

    16 wrzesień, sobota, godzina 11:00

    Bałtyk Gdynia - Wda Świecie

    Sędziowie: Łukasz Wilk (Stargard)

    16 wrzesień, sobota, godzina 12:00

    Lech II Poznań - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Damian Kaliszuk (Koszalin)

    16 wrzesień, sobota, godzina 13:00

    Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin

    Sędziowie: Eliasz Pawlak (Śrem), Łukasz Araszkiewicz (Poznań-Stare Miasto), Tomasz Nowicki (Szamotuły)

    16 wrzesień, sobota, godzina 16:00

    Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin

    Sędziowie: Kamil Rybiński (Gdańsk), Grzegorz Górski (Gdańsk), Łukasz Buda (Pępowo)

    Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Łukasz Pawłowski (Malbork)

    16 wrzesień, sobota, godzina 17:00

    Włókniarz 1925 Kalisz - Elana Toruń

    Sędziowie:

    16 wrzesień, sobota, godzina 19:00

    Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański

    Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń), Łukasz Bania (Toruń), Paweł Polikowski (Chełmża)

    17 wrzesień, niedziela, godzina 14:00

    Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin

    Sędziowie: Wojciech Jasiak (Krotoszyn), Waldemar Wandelewski (Krotoszyn), Grzegorz Król (Koźmin Wielkopolski)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00, Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda