Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

  • Grają poloniści
    08-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    W najbliższy weekend piętnaście zespołów Polonii Środa rozegra swoje spotkania. Cztery spotkania odbędzie się na obiektach w Środzie Wlkp., a aż jedenaście meczy zostanie rozegranych na boiskach rywali.

    Kalendarz spotkań zespołów Polonii na najbliższy weekend:

    Mecze w Środzie Wlkp.

    9 wrzesień, sobota, godzina 10:00

    Żak młodszy II (2010) – orlik Lipowa

    Turniej ligowy na orliku

    9 wrzesień, sobota, godzina 11:00

    Orlik starszy II (2007) – orlik Lipowa

    Polonia II Środa – Pogoń Książ Wlkp.

    9 wrzesień, sobota, godzina 13:00

    Orlik młodszy II (2008) - orlik Lipowa

    Polonia II Środa – Avia Kamionki

    10 wrzesień, niedziela, godzina 15:00

    II zespół – boisko główne

    Polonia II Środa – Pogoń Książ Wlkp.

    Mecze na wyjeździe

    9 wrzesień, sobota, godzina 10:00

    Orlik młodszy (2008)

    KS 1920 Mosina – Polonia I Środa

    Trampkarz starszy (2003)

    Lider Swarzędz – Polonia Środa

    9 wrzesień, sobota, godzina 11:00

    Trampkarz młodszy II (2004)

    Zawisza Dolsk – Polonia II Środa

    I zespół

    Energetyk Gryfino – Polonia Środa

    9 wrzesień, sobota, godzina 12:00

    Młodzik młodszy II (2005)

    Lotnik Poznań – Polonia II Środa

    9 wrzesień, sobota, godzina 13:30

    Kobiety

    Olimpia II Szczecin – Polonia Środa

    9 wrzesień, sobota, godzina 14:00

    Orlik starszy (2007)

    Warta Śrem – Polonia Środa

    Trampkarz młodszy (2004)

    Koziołek Poznań – Polonia Środa

    10 wrzesień, niedziela, godzina 11:00

    Młodzik starszy (2005)

    Orlik Miłosław – Polonia Środa

    10 wrzesień, niedziela, godzina 13:30

    Juniorzy (2000)

    Kłos Zaniemyśl – Polonia Środa

    10 wrzesień, niedziela, godzina 15:00

    Młodzik młodszy (2006)

    AKF Poznań – Polonia Środa

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00, Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda