Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

  • Damian Łupiński poprowadzi mecz z Energetykiem
    07-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Damian Łupiński z Gdańska poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Energetykiem Gryfino. Na liniach asystować będą mu Łukasz Kofluk i Marek Szerszeń. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska szóstej kolejki III ligi grupa 2:

    9 wrzesień, sobota, godzina 11:00

    Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań

    Sędziowie: Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Damian Dorn (Bydgoszcz), Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

    Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp.

    Sędziowie: Damian Łupiński (Gdańsk), Łukasz Kofluk (Gdańsk), Marek Szerszeń (Gdańsk)

    9 wrzesień, sobota, godzina 13:00

    Wda Świecie - Sokół Kleczew

    Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda), Adam Szuda (Poznań), Kamil Danielczyk (Plewiska)

    9 wrzesień, sobota, godzina 16:00

    KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski

    Sędziowie: Karol Arys (Szczecin), Marek Arys (Szczecin), Paweł Maćkowiak (Szczecin)

    9 wrzesień, sobota, godzina 17:00

    GKS Przodkowo – Włókniarz 1925 Kalisz

    Sędziowie: Jacek Leske (Krosino), Jacek Stasiak (Świdwin), Marcin Bojaryn (Sławno)

    Górnik Konin - Bałtyk Gdynia

    Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)

    Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Świt Szczecin

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn)

    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg

    Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), Łukasz Damski (Tryszczyn), Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)

    10 wrzesień, niedziela, godzina 15:00

    Elana Toruń - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00, Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda