Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin716
2Elana Toruń715
3Bałtyk Gdynia715
4Wda Świecie713
5Pogoń II Szczecin713
6Polonia Środa713
7Kotwica Kołobrzeg713
8Sokół Kleczew713
9KP Starogard Gdański710
10Lech II Poznań610
11Wierzyca Pelplin79
12Włókniarz Kalisz68
13Centra Ostrów Wlkp.76
14Energetyk Gryfino75
15Jarota Jarocin74
16Unia Solec Kujawski73
17Górnik Konin73
18GKS Przodkowo73

Linki

  • Damian Łupiński poprowadzi mecz z Energetykiem
    07-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Damian Łupiński z Gdańska poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Energetykiem Gryfino. Na liniach asystować będą mu Łukasz Kofluk i Marek Szerszeń. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

    Obsada sędziowska szóstej kolejki III ligi grupa 2:

    9 wrzesień, sobota, godzina 11:00

    Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań

    Sędziowie: Dariusz Drozd (Bydgoszcz), Damian Dorn (Bydgoszcz), Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

    Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp.

    Sędziowie: Damian Łupiński (Gdańsk), Łukasz Kofluk (Gdańsk), Marek Szerszeń (Gdańsk)

    9 wrzesień, sobota, godzina 13:00

    Wda Świecie - Sokół Kleczew

    Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda), Adam Szuda (Poznań), Kamil Danielczyk (Plewiska)

    9 wrzesień, sobota, godzina 16:00

    KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski

    Sędziowie: Karol Arys (Szczecin), Marek Arys (Szczecin), Paweł Maćkowiak (Szczecin)

    9 wrzesień, sobota, godzina 17:00

    GKS Przodkowo – Włókniarz 1925 Kalisz

    Sędziowie: Jacek Leske (Krosino), Jacek Stasiak (Świdwin), Marcin Bojaryn (Sławno)

    Górnik Konin - Bałtyk Gdynia

    Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)

    Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Świt Szczecin

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn)

    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg

    Sędziowie: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz), Łukasz Damski (Tryszczyn), Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)

    10 wrzesień, niedziela, godzina 15:00

    Elana Toruń - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 5:2 Górnik Konin
Sobota, 16 Wrzesień 2017 , Środa Wielkopolska

Następne spotkanie

Wda Świecie -:- Polonia Środa
Sobota, 23 Wrzesień 2017, 16:00, Świecie
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda