18GKS Przodkowo73

Linki

• Wysoka wygrana orlików (2007)
    04-09-2017, Aktualności, Komentarze [0]

W dniu 31 sierpnia o godzinie 17:00 w Środzie Wlkp. na orliku przy ul. Lipowej odbył się pierwszy mecz ligowy Orlików Starszych. Rywalem Średzian był zespół Mawitu Lwówek.

Mecz od pierwszych minut był pod kontrolą polonistów. Jednak w pierwszych minutach było widać lekką nerwowość w poczynaniach młodych graczy. Z minuty na minutę gra wyglądała lepiej, sytuacji było więcej. I tak w pierwszych 25 minutach poloniści strzelają 5 bramek nie tracąc żadnej.

Druga cześć gry to jeszcze lepsza gra podopiecznych trenera Fryderyka Haremskiego. Goście przez całe spotkanie oddali zaledwie dwa strzały na naszą bramkę. Jednym z głównych celów na ten mecz była dobra gra w obronie i to się w 100% udało zrealizować. Średzianie w drugiej połowie strzelają aż 7 bramek i ostatecznie wygrywają 12:0.

Był to bardzo udany start sezonu w wykonaniu Orlików Polonii. Trenera Haremskiego najbardziej cieszy brak straconej bramki i to że wszyscy zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Następny mecz poloniści zagrają w Śremie z miejscową Wartą 9 września.

Bramki strzelali: Oskar Popis x6, Tomasz Trójnara x2, Marcel Możewski x2, Marcin Skrobich, Borys Markiewicz po jednej.

Polonia zagrała w składzie: J.Korcz, O.Pawlak, M.Biskup, M.Skrobich, J.Wujek, M.Wujek, A.Fiołka, A.Wdowiak, B.Markiewcz, J.Pośledni, O.Popis, T.Trójnara, M.Możewski, K.Jankowski, J.Cielusta.