Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin716
2Elana Toruń715
3Bałtyk Gdynia715
4Wda Świecie713
5Pogoń II Szczecin713
6Polonia Środa713
7Kotwica Kołobrzeg713
8Sokół Kleczew713
9KP Starogard Gdański710
10Lech II Poznań610
11Wierzyca Pelplin79
12Włókniarz Kalisz68
13Centra Ostrów Wlkp.76
14Energetyk Gryfino75
15Jarota Jarocin74
16Unia Solec Kujawski73
17Górnik Konin73
18GKS Przodkowo73

Linki

  • Bartłomiej Wiśniewski poprowadzi mecz z Lechem II
    22-08-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Bartłomiej Wiśniewski z Włocławka poprowadzi jako sędzia główny środowe spotkanie piłkarzy Polonii Środa z rezerwami Lecha Poznań. Na liniach asystować będą mu Rafał Borkiewicz i Piotr Ciesielski. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

    Obsada sędziowska 3 kolejki III ligi grupa 2:

    23 sierpień, środa, godzina 17:00

    Unia Solec Kujawski - Wda Świecie

    Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda). Nowicki, Szuda

    23 sierpień, środa, godzina 17:30

    Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin

    Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Damian Kaliszuk (Koszalin)

    Sokół Kleczew - Elana Toruń

    Sędziowie: Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto), Araszkiewicz, R. Pawlicki

    Sędzia techniczny: Chodnicki

    23 sierpień, środa, godzina 18:00

    KP Starogard Gdański - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

    Sędziowie: Dawid Błaszczak (Szczecin)

    Świt Szczecin - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Łukasz Pawłowski (Malbork)

    Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań

    Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)

    Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Bacia, Guzik,

    Sędzia techniczny: Szymon Filip

    23 sierpień, środa, godzina 19:00

    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin

    Sędziowie: Jewgienij Adamonis (Gdańsk), Andrzej Szerszeń (Gdańsk). Mateusz Gajewski (Gdańsk)

    Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 5:2 Górnik Konin
Sobota, 16 Wrzesień 2017 , Środa Wielkopolska

Następne spotkanie

Wda Świecie -:- Polonia Środa
Sobota, 23 Wrzesień 2017, 16:00, Świecie
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda