Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

  • Bartłomiej Wiśniewski poprowadzi mecz z Lechem II
    22-08-2017, Aktualności, Komentarze [0]

    Bartłomiej Wiśniewski z Włocławka poprowadzi jako sędzia główny środowe spotkanie piłkarzy Polonii Środa z rezerwami Lecha Poznań. Na liniach asystować będą mu Rafał Borkiewicz i Piotr Ciesielski. Cała trójka reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

    Obsada sędziowska 3 kolejki III ligi grupa 2:

    23 sierpień, środa, godzina 17:00

    Unia Solec Kujawski - Wda Świecie

    Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda). Nowicki, Szuda

    23 sierpień, środa, godzina 17:30

    Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin

    Sędziowie: Paweł Okunowicz (Białogard), Damian Skórka (Koszalin), Damian Kaliszuk (Koszalin)

    Sokół Kleczew - Elana Toruń

    Sędziowie: Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto), Araszkiewicz, R. Pawlicki

    Sędzia techniczny: Chodnicki

    23 sierpień, środa, godzina 18:00

    KP Starogard Gdański - Centra 1946 Ostrów Wlkp.

    Sędziowie: Dawid Błaszczak (Szczecin)

    Świt Szczecin - Energetyk Gryfino

    Sędziowie: Marek Marcinkowski (Malbork), Michał Krotowski (Malbork), Łukasz Pawłowski (Malbork)

    Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań

    Sędziowie: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek), Rafał Borkiewicz (Włocławek), Piotr Ciesielski (Włocławek)

    Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin

    Sędziowie: Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Bacia, Guzik,

    Sędzia techniczny: Szymon Filip

    23 sierpień, środa, godzina 19:00

    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin

    Sędziowie: Jewgienij Adamonis (Gdańsk), Andrzej Szerszeń (Gdańsk). Mateusz Gajewski (Gdańsk)

    Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo

    Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00, Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda