Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Świt Szczecin716
2Elana Toruń715
3Bałtyk Gdynia715
4Wda Świecie713
5Pogoń II Szczecin713
6Polonia Środa713
7Kotwica Kołobrzeg713
8Sokół Kleczew713
9KP Starogard Gdański710
10Lech II Poznań610
11Wierzyca Pelplin79
12Włókniarz Kalisz68
13Centra Ostrów Wlkp.76
14Energetyk Gryfino75
15Jarota Jarocin74
16Unia Solec Kujawski73
17Górnik Konin73
18GKS Przodkowo73

Linki

 • M. Roszak: Liczymy na wsparcie kibiców
  09-07-2017, Aktualności, Komentarze [0]

  Zapraszamy wszystkich kibiców ze Środy Wlkp. i okolicznych miejscowości na spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski z ROW Rybnik. To będzie piłkarskie święto w Środzie Wlkp. Czekamy z niecierpliwością na ich pomoc poprzez głośny doping jak i na sam mecz – mówi Mateusz Roszak.

  Mateusz pierwszy sparing za nami. Polonia odnosi pewne zwycięstwo ale nie o wynik tak naprawdę w tym meczu chodziło.

  Tak jak najbardziej. Miejscowi mieli tutaj swoje święto - 35 lecie miejscowego Klubu Phytopharm. Zostaliśmy poproszeni aby zagrać tutaj mecz i w ten sposób uświetnić te obchody. My przyjechaliśmy żeby odbyć swoją jednostkę treningową i tak traktowaliśmy ten mecz. Ale jak w każdym meczu chcemy wygrywać, chcemy strzelać bramki i tak też było dzisiaj.

  Takie mecze na pewno się przydają w kontekście zgrania zespołu. Przypomnijmy że latem do Polonii dołączyło sporo nowych zawodników.

  Tak i to też było dzisiaj widać że to zgranie jeszcze nie do końca funkcjonuje. Ale tak naprawdę trenujemy razem trzeci dzień ze sobą. Podchodził bym do tego spokojnie. Mamy jeszcze trochę czasu aby wyrobić pewne automatyzmy. Co prawda do pierwszego ważnego meczu z ROW Rybnik zostało tylko kilka dni ale myślę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej i już podczas tego spotkania kibice zobaczą dobrze funkcjonujący zespół a z meczu na mecz będzie to wyglądać jeszcze lepiej.

  Już 14 lipca ważne spotkanie z ROW Rybnik. Jak oceniasz szanse naszego zespołu w tym starciu?

  Jeśli chodzi szanse to nie chciał bym oceniać. Natomiast ja osobiście jak i moi koledzy z drużyny jesteśmy bardzo zmotywowani na ten mecz i już z niecierpliwością czekamy na piątkowego rywala.  Być może nie jesteśmy faworytem ale na pewno będziemy chcieli sprawić niespodziankę i awansować do kolejnej rundy.

  Na pewno w taki meczu przyda się doping kibiców.

  Jasne że tak dlatego też zapraszamy wszystkich kibiców ze Środy Wlkp. i okolicznych miejscowości na to spotkanie. To będzie piłkarskie święto w Środzie Wlkp. Czekamy z niecierpliwością na ich pomoc poprzez głośny doping. Czekamy również na sam mecz.

  Polonia wzmocniła swój skład w letnim okienku transferowym. Jak myślisz o co będziemy walczyć w tym sezonie?

  Czy to są wzmocnienia to się okaże bo to nigdy nie wiadomo. Natomiast przyszli chłopacy z określoną marką i mam nadzieję klasą którą będą chcieli potwierdzić na boisku. Uważam że już teraz mogę powiedzieć że Polonia na pewno jest o wiele mocniejsza niż w poprzednim sezonie. Myślę że stać nas na to żeby być czołową drużyną trzeciej ligi.

   

Komentarze


Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.


« powrót


Ostatnie spotkanie

Polonia Środa 5:2 Górnik Konin
Sobota, 16 Wrzesień 2017 , Środa Wielkopolska

Następne spotkanie

Wda Świecie -:- Polonia Środa
Sobota, 23 Wrzesień 2017, 16:00, Świecie
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda