18GKS Przodkowo73

Linki

• Bez punktów w Swarzędzu (2003)
    20-06-2017, Aktualności, Komentarze [0]

W kolejnym meczu ligowym trampkarze młodsi Polonii Środa zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Lidera Swarzędz.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla rywali, którzy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Na odpowiedź polonistów nie trzeba było długo czekać. Z rzutu wolnego uderzał Kamil Gierałka. Lot piłki przeciął Adam Rozwora i doprowadził do wyrównania. Jednak w tym meczu to gospodarze mieli więcej atutów w ofensywie i w 16 minucie po kolejnej dobrej akcji obejmują prowadzenie. Przez resztę pierwszej połowy przy piłce głównie byli zawodnicy Lidera, ale ich akcje kończyły się pod 16 metrem naszej bramki. Dobrze w obronie grali Kamil Gierałka i Wiktor Piotrowski. My graliśmy z kontry po których dwa strzały na bramkę oddał Adrian Cukrowski. Niestety obydwa były niecelne. Ostatecznie pierwsza część spotkania kończy się prowadzeniem gospodarzy 2:1.

Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy. Lider bramki na 3:1 i 4:1 zdobywa z rzutów karnych, a w samej końcówce zespół ze Swarzędza podwyższa swoje prowadzenie na 5:1 po szybkiej i składnej akcji. Takim wynikiem ostatecznie kończy się to spotkanie.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Garstkiewicz – Łopatka, Gierałka, Piotrowski, Tabaczka, Rozwora, Cukrowski, Cyka, Scholz, Radziejewski, Kornaszewski, Mieloch, Motyl, Szymczak, Scheffler, Półrolniczak.