Tabela III Ligi
Lp. Drużyna M PKT
1Elana Toruń1636
2Świt Szczecin1635
3Włókniarz Kalisz1731
4Kotwica Kołobrzeg1631
5Sokół Kleczew1731
6Bałtyk Gdynia1531
7Lech II Poznań1527
8Polonia Środa1626
9Pogoń II Szczecin1524
10Wda Świecie1622
11Wierzyca Pelplin1619
12Centra Ostrów Wlkp.1616
13Jarota Jarocin1616
14KP Starogard Gdański1614
15GKS Przodkowo1612
16Unia Solec Kujawski1510
17Górnik Konin1610
18Energetyk Gryfino1610

Linki

Seniorzy - Terminarz

Kolejka 1

Gospodarz Gość Data Wynik
Centra Ostrów Wlkp. Pogoń II Szczecin 2017-08-12 00:00 1 : 2
Wierzyca Pelplin Wda Świecie 2017-08-12 00:00 0 : 2
KP Starogard Gdański Górnik Konin 2017-08-12 00:00 1 : 0
Unia Solec Kujawski Energetyk Gryfino 2017-08-12 00:00 0 : 0
Kotwica Kołobrzeg Elana Toruń 2017-08-12 00:00 1 : 2
Świt Szczecin GKS Przodkowo 2017-08-12 00:00 3 : 2
Sokół Kleczew Lech II Poznań 2017-08-12 00:00 3 : 1
Bałtyk Gdynia Włókniarz Kalisz 2017-08-12 00:00 2 : 3
Polonia Środa Jarota Jarocin 2017-08-12 16:00 1 : 0


Kolejka 2

Gospodarz Gość Data Wynik
Lech II Poznań Bałtyk Gdynia 2017-08-19 00:00 0 : 5
GKS Przodkowo Sokół Kleczew 2017-08-19 00:00 1 : 5
Elana Toruń Świt Szczecin 2017-08-19 00:00 1 : 0
Energetyk Gryfino Kotwica Kołobrzeg 2017-08-19 00:00 0 : 1
Górnik Konin Unia Solec Kujawski 2017-08-19 00:00 1 : 1
Wda Świecie KP Starogard Gdański 2017-08-19 00:00 4 : 3
Centra Ostrów Wlkp. Wierzyca Pelplin 2017-08-19 00:00 1 : 3
Włókniarz Kalisz Polonia Środa 2017-08-19 17:00 0 : 0
Pogoń II Szczecin Jarota Jarocin 2017-08-20 00:00 2 : 0


Kolejka 3

Gospodarz Gość Data Wynik
Wierzyca Pelplin Pogoń II Szczecin 2017-08-23 00:00 0 : 0
KP Starogard Gdański Centra Ostrów Wlkp. 2017-08-23 00:00 0 : 1
Unia Solec Kujawski Wda Świecie 2017-08-23 00:00 3 : 5
Kotwica Kołobrzeg Górnik Konin 2017-08-23 00:00 2 : 0
Świt Szczecin Energetyk Gryfino 2017-08-23 00:00 4 : 1
Sokół Kleczew Elana Toruń 2017-08-23 00:00 0 : 2
Bałtyk Gdynia GKS Przodkowo 2017-08-23 00:00 5 : 0
Włókniarz Kalisz Jarota Jarocin 2017-08-23 00:00 2 : 1
Polonia Środa Lech II Poznań 2017-08-23 18:00 0 : 0


Kolejka 4

Gospodarz Gość Data Wynik
Lech II Poznań Jarota Jarocin 2017-08-26 00:00 2 : 1
Energetyk Gryfino Sokół Kleczew 2017-08-26 00:00 0 : 1
Górnik Konin Świt Szczecin 2017-08-26 00:00 2 : 2
Wda Świecie Kotwica Kołobrzeg 2017-08-26 00:00 1 : 1
Centra Ostrów Wlkp. Unia Solec Kujawski 2017-08-26 00:00 3 : 0
Wierzyca Pelplin KP Starogard Gdański 2017-08-26 00:00 2 : 2
GKS Przodkowo Polonia Środa 2017-08-26 17:00 1 : 4
Pogoń II Szczecin Włókniarz Kalisz 2017-08-27 00:00 1 : 0
Elana Toruń Bałtyk Gdynia 2017-08-27 00:00 2 : 0


Kolejka 5

Gospodarz Gość Data Wynik
Kotwica Kołobrzeg Centra Ostrów Wlkp. 2017-09-01 00:00 3 : 0
KP Starogard Gdański Pogoń II Szczecin 2017-09-02 00:00 3 : 0
Unia Solec Kujawski Wierzyca Pelplin 2017-09-02 00:00 0 : 0
Sokół Kleczew Górnik Konin 2017-09-02 00:00 1 : 1
Bałtyk Gdynia Energetyk Gryfino 2017-09-02 00:00 3 : 0
Jarota Jarocin GKS Przodkowo 2017-09-02 00:00 1 : 0
Polonia Środa Elana Toruń 2017-09-02 16:00 1 : 1
Świt Szczecin Wda Świecie 2017-09-03 00:00 3 : 0
Włókniarz Kalisz Lech II Poznań 2017-09-27 00:00 0 : 0


Kolejka 6

Gospodarz Gość Data Wynik
GKS Przodkowo Włókniarz Kalisz 2017-09-09 00:00 3 : 2
Elana Toruń Jarota Jarocin 2017-09-09 00:00 1 : 1
Górnik Konin Bałtyk Gdynia 2017-09-09 00:00 3 : 4
Wda Świecie Sokół Kleczew 2017-09-09 00:00 2 : 1
Centra Ostrów Wlkp. Świt Szczecin 2017-09-09 00:00 1 : 3
Wierzyca Pelplin Kotwica Kołobrzeg 2017-09-09 00:00 3 : 2
KP Starogard Gdański Unia Solec Kujawski 2017-09-09 00:00 2 : 0
Energetyk Gryfino Polonia Środa 2017-09-09 11:00 0 : 0
Pogoń II Szczecin Lech II Poznań 2017-09-10 00:00 1 : 4


Kolejka 7

Gospodarz Gość Data Wynik
Sokół Kleczew Centra Ostrów Wlkp. 2017-09-15 00:00 3 : 1
Kotwica Kołobrzeg KP Starogard Gdański 2017-09-16 00:00 1 : 0
Świt Szczecin Wierzyca Pelplin 2017-09-16 00:00 2 : 1
Bałtyk Gdynia Wda Świecie 2017-09-16 00:00 3 : 0
Jarota Jarocin Energetyk Gryfino 2017-09-16 00:00 2 : 3
Włókniarz Kalisz Elana Toruń 2017-09-16 00:00 1 : 1
Lech II Poznań GKS Przodkowo 2017-09-16 00:00 3 : 1
Polonia Środa Górnik Konin 2017-09-16 16:00 5 : 2
Unia Solec Kujawski Pogoń II Szczecin 2017-09-17 00:00 1 : 3


Kolejka 8

Gospodarz Gość Data Wynik
Elana Toruń Lech II Poznań 2017-09-23 00:00 0 : 1
Energetyk Gryfino Włókniarz Kalisz 2017-09-23 00:00 0 : 3
Górnik Konin Jarota Jarocin 2017-09-23 00:00 2 : 3
Centra Ostrów Wlkp. Bałtyk Gdynia 2017-09-23 00:00 2 : 4
Wierzyca Pelplin Sokół Kleczew 2017-09-23 00:00 0 : 3
KP Starogard Gdański Świt Szczecin 2017-09-23 00:00 0 : 3
Unia Solec Kujawski Kotwica Kołobrzeg 2017-09-23 00:00 1 : 1
Wda Świecie Polonia Środa 2017-09-23 16:00 0 : 3
Pogoń II Szczecin GKS Przodkowo 2017-09-24 00:00 4 : 0


Kolejka 9

Gospodarz Gość Data Wynik
Kotwica Kołobrzeg Pogoń II Szczecin 2017-09-30 00:00 1 : 1
Świt Szczecin Unia Solec Kujawski 2017-09-30 00:00 3 : 0
Sokół Kleczew KP Starogard Gdański 2017-09-30 00:00 1 : 0
Bałtyk Gdynia Wierzyca Pelplin 2017-09-30 00:00 0 : 0
Jarota Jarocin Wda Świecie 2017-09-30 00:00 1 : 1
Włókniarz Kalisz Górnik Konin 2017-09-30 00:00 2 : 0
Lech II Poznań Energetyk Gryfino 2017-09-30 00:00 3 : 0
GKS Przodkowo Elana Toruń 2017-09-30 00:00 1 : 0
Polonia Środa Centra Ostrów Wlkp. 2017-09-30 15:00 3 : 3


Kolejka 10

Gospodarz Gość Data Wynik
Energetyk Gryfino GKS Przodkowo 2017-10-07 00:00 3 : 2
Górnik Konin Lech II Poznań 2017-10-07 00:00 0 : 5
Wda Świecie Włókniarz Kalisz 2017-10-07 00:00 0 : 2
Centra Ostrów Wlkp. Jarota Jarocin 2017-10-07 00:00 2 : 1
Unia Solec Kujawski Sokół Kleczew 2017-10-07 00:00 0 : 2
Kotwica Kołobrzeg Świt Szczecin 2017-10-07 00:00 0 : 3
Wierzyca Pelplin Polonia Środa 2017-10-07 15:00 3 : 2
Pogoń II Szczecin Elana Toruń 2017-10-08 00:00 1 : 3
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia 2017-10-08 00:00 0 : 1


Kolejka 11

Gospodarz Gość Data Wynik
Świt Szczecin Pogoń II Szczecin 2017-10-14 00:00 2 : 0
Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg 2017-10-14 00:00 0 : 1
Bałtyk Gdynia Unia Solec Kujawski 2017-10-14 00:00 2 : 0
Jarota Jarocin Wierzyca Pelplin 2017-10-14 00:00 2 : 0
Włókniarz Kalisz Centra Ostrów Wlkp. 2017-10-14 00:00 2 : 0
Lech II Poznań Wda Świecie 2017-10-14 00:00 1 : 2
GKS Przodkowo Górnik Konin 2017-10-14 00:00 2 : 1
Polonia Środa KP Starogard Gdański 2017-10-14 15:00 1 : 0
Elana Toruń Energetyk Gryfino 2017-10-15 00:00 1 : 0


Kolejka 12

Gospodarz Gość Data Wynik
Górnik Konin Elana Toruń 2017-10-21 00:00 1 : 2
Wda Świecie GKS Przodkowo 2017-10-21 00:00 3 : 2
Centra Ostrów Wlkp. Lech II Poznań 2017-10-21 00:00 3 : 0
Wierzyca Pelplin Włókniarz Kalisz 2017-10-21 00:00 0 : 1
KP Starogard Gdański Jarota Jarocin 2017-10-21 00:00 1 : 1
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia 2017-10-21 00:00 3 : 1
Świt Szczecin Sokół Kleczew 2017-10-21 00:00 1 : 1
Unia Solec Kujawski Polonia Środa 2017-10-21 14:00 0 : 2
Pogoń II Szczecin Energetyk Gryfino 2017-10-22 00:00 3 : 0


Kolejka 13

Gospodarz Gość Data Wynik
Sokół Kleczew Pogoń II Szczecin 2017-10-28 00:00 2 : 1
Bałtyk Gdynia Świt Szczecin 2017-10-28 00:00 2 : 1
Jarota Jarocin Unia Solec Kujawski 2017-10-28 00:00 0 : 6
Włókniarz Kalisz KP Starogard Gdański 2017-10-28 00:00 1 : 0
Lech II Poznań Wierzyca Pelplin 2017-10-28 00:00 3 : 0
GKS Przodkowo Centra Ostrów Wlkp. 2017-10-28 00:00 4 : 0
Elana Toruń Wda Świecie 2017-10-28 00:00 3 : 2
Energetyk Gryfino Górnik Konin 2017-10-28 00:00 1 : 1
Polonia Środa Kotwica Kołobrzeg 2017-10-28 14:00 1 : 2


Kolejka 14

Gospodarz Gość Data Wynik
Wda Świecie Energetyk Gryfino 2017-11-04 13:00 1 : 1
Centra Ostrów Wlkp. Elana Toruń 2017-11-04 13:00 0 : 1
KP Starogard Gdański Lech II Poznań 2017-11-04 13:00 0 : 2
Świt Szczecin Polonia Środa 2017-11-04 13:00 5 : 0
Wierzyca Pelplin GKS Przodkowo 2017-11-04 14:00 1 : 0
Unia Solec Kujawski Włókniarz Kalisz 2017-11-04 14:00 0 : 6
Sokół Kleczew Bałtyk Gdynia 2017-11-04 14:00 1 : 0
Kotwica Kołobrzeg Jarota Jarocin 2017-11-04 17:00 3 : 1
Pogoń II Szczecin Górnik Konin 2017-11-05 11:00 2 : 0


Kolejka 15

Gospodarz Gość Data Wynik
Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin 2017-11-11 00:00 - : -
Jarota Jarocin Świt Szczecin 2017-11-11 00:00 2 : 0
Włókniarz Kalisz Kotwica Kołobrzeg 2017-11-11 00:00 0 : 1
Lech II Poznań Unia Solec Kujawski 2017-11-11 00:00 - : -
GKS Przodkowo KP Starogard Gdański 2017-11-11 00:00 0 : 1
Elana Toruń Wierzyca Pelplin 2017-11-11 00:00 5 : 0
Energetyk Gryfino Centra Ostrów Wlkp. 2017-11-11 00:00 0 : 1
Górnik Konin Wda Świecie 2017-11-11 00:00 4 : 2
Polonia Środa Sokół Kleczew 2017-11-11 13:00 2 : 1


Kolejka 16

Gospodarz Gość Data Wynik
Centra Ostrów Wlkp. Górnik Konin 2017-11-18 00:00 2 : 4
Wierzyca Pelplin Energetyk Gryfino 2017-11-18 00:00 3 : 0
KP Starogard Gdański Elana Toruń 2017-11-18 00:00 1 : 2
Unia Solec Kujawski GKS Przodkowo 2017-11-18 00:00 1 : 0
Kotwica Kołobrzeg Lech II Poznań 2017-11-18 00:00 1 : 1
Świt Szczecin Włókniarz Kalisz 2017-11-18 00:00 1 : 0
Sokół Kleczew Jarota Jarocin 2017-11-18 00:00 0 : 0
Pogoń II Szczecin Wda Świecie 2017-11-19 00:00 1 : 1
Bałtyk Gdynia Polonia Środa 2017-11-19 15:30 4 : 1


Kolejka 17

Gospodarz Gość Data Wynik
Sokół Kleczew Włókniarz Kalisz 2017-08-05 00:00 0 : 0
Jarota Jarocin Bałtyk Gdynia 2017-11-25 00:00 - : -
Lech II Poznań Świt Szczecin 2017-11-25 00:00 - : -
GKS Przodkowo Kotwica Kołobrzeg 2017-11-25 00:00 - : -
Elana Toruń Unia Solec Kujawski 2017-11-25 00:00 - : -
Energetyk Gryfino KP Starogard Gdański 2017-11-25 00:00 - : -
Górnik Konin Wierzyca Pelplin 2017-11-25 00:00 - : -
Wda Świecie Centra Ostrów Wlkp. 2017-11-25 00:00 - : -
Polonia Środa Pogoń II Szczecin 2017-11-25 12:00 - : -




Ostatnie spotkanie

Bałtyk Gdynia 4:1 Polonia Środa
Niedziela, 19 Listopad 2017 , Gdynia

Następne spotkanie

Polonia Środa -:- Pogoń II Szczecin
Sobota, 25 Listopad 2017, 12:00, Środa Wlkp.
Dołącz do Kibiców Polonii!
Akademia Pikarska KS Polonia roda
Harmonogram treningw KS Polonia roda