OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.05.2018

Hokejowy wynik z Sokołem (2007)

W sobotę 12 maja doszło do kolejnego meczu ligowego Orlików Starszych. Tym razem przeciwnikiem Średzian był zespół Sokoła Duszniki.

Pierwsza część gry była bardzo wyrównana choć Poloniści prowadzili już 2:0 Goście pokazali, że potrafią bardzo dobrze grać w piłkę. W dniu dzisiejszym dużo słabiej zagrała nasza defensywa, lecz trener Haremski pozwolił na grę wszystkim zawodnikom. Ostatecznie do przerwy wygrywamy 4:3

Druga część gry należała już do polonistów. Szybkie strzelone trzy bramki ustawiły meczu. W ocenie trenera zespół gości był najtrudniejszym przeciwnikiem w tej rundzie. Mimo to poloniści pokazali, że chcą wygrać całą ligę. Ostatecznie wygrywamy kolejny mecz 7:5 i jesteśmy coraz bliżej awansu do pierwszej ligi.

Bramki dla Polonii zdobyli: O. Popis x2, J. Pośledni x2, M. Skrobich x1, B. Markiewiczx1, Ł. Forysiak 1x.

Polonia zagrała w składzie: K. Korcz, A. Fiołka, J. Wujek, Ł. Forysiak, T. Forysiak, M. Skrobich, O. Popis, M. Wujek, J. Pośledni, K. Jankowski, T. Trójnara, A. Wdowiak, J. Cielusta, B. Markiewicz.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.