OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.05.2018

Hokejowy wynik z Sokołem (2007)

W sobotę 12 maja doszło do kolejnego meczu ligowego Orlików Starszych. Tym razem przeciwnikiem Średzian był zespół Sokoła Duszniki.

Pierwsza część gry była bardzo wyrównana choć Poloniści prowadzili już 2:0 Goście pokazali, że potrafią bardzo dobrze grać w piłkę. W dniu dzisiejszym dużo słabiej zagrała nasza defensywa, lecz trener Haremski pozwolił na grę wszystkim zawodnikom. Ostatecznie do przerwy wygrywamy 4:3

Druga część gry należała już do polonistów. Szybkie strzelone trzy bramki ustawiły meczu. W ocenie trenera zespół gości był najtrudniejszym przeciwnikiem w tej rundzie. Mimo to poloniści pokazali, że chcą wygrać całą ligę. Ostatecznie wygrywamy kolejny mecz 7:5 i jesteśmy coraz bliżej awansu do pierwszej ligi.

Bramki dla Polonii zdobyli: O. Popis x2, J. Pośledni x2, M. Skrobich x1, B. Markiewiczx1, Ł. Forysiak 1x.

Polonia zagrała w składzie: K. Korcz, A. Fiołka, J. Wujek, Ł. Forysiak, T. Forysiak, M. Skrobich, O. Popis, M. Wujek, J. Pośledni, K. Jankowski, T. Trójnara, A. Wdowiak, J. Cielusta, B. Markiewicz.

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.