24.09.2018

Hokejowy wynik w I lidze

Pierwsze minuty to napór przyjezdnych i znów bardzo szybko tracimy bramkę i trzeba odrabiać straty. Po tym golu mecz się nieco wyrównał. Dziewczyny spokojniej konstruowały akcje i były bardziej skupione. Konsekwencja w działaniach przyniosła zamierzony efekt w postaci wyrównującej bramki Aleksandry Jankowskiej. To dodało nam skrzydeł jednak uśpiło czujność przez co zespól Stomilanek ponownie objął prowadzenie strzelając swoją bramkę numer dwa i trzy i cztery w tym spotkaniu. Prawdziwy pech nastąpił pod koniec pierwszej połowy, gdzie nasza bramkarka bardzo niefortunnie uderzał twarzą w słupek i w drugiej połowie nie była już wstanie kontynuować gry. Druga połowa to myśl, że nie mamy nic do stracenia. Wyszliśmy zmotywowane i bardzo szybko strzelamy bramkę na 2:4 za sprawą Julii Mikołajczak. W 52 minucie robi się jeszcze ciekawiej, bo Aleksandra Jankowska zdobywa dla naszej drużyny gola numer trzy. Kiedy uwierzyłyśmy, że w tym spotkaniu wynik jest jeszcze sprawą otwartą popełniamy prosty błąd, który kosztował nasz stratę zawodniczki, która desperacko próbując ratować nas z opresji fauluje piłkarkę gości i otrzymuje czerwona kartkę. Grając w dziesiątkę sprawa się skomplikowała na tyle że Stomilanki wbijają nam bramkę numer pięć i sześć ustalając tym samym wynik tego spotkania.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Miesiąc (Spalony)- Cicha Hyża Nowak Ratajczak – Szafran (Miłoszyk) Jankowska (Nowicka)- Ciesiołka (Lehamann)- Nowakowska (Krzykos)- Szukalska (Wojtecka)- Mikołajczak (Polak)

Zdjęcia z tego meczu autorstwa Sławomira Lehmanna można obejrzeć tutaj.