OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

07.04.2019

Dwie bramki z Sokołem

Od samego początku lekką przewagę posiadał zespół Polonii Środa. To nasi zawodnicy częściej byli przy piłce i starali się zagrażać bramce rywali. Pierwsze poważne ostrzeżenie Sokół otrzymał w 13 minucie kiedy bliski szczęścia był Kacper Nowak ale piłka po jego uderzeniu poszybowała nad poprzeczką bramki rywali. Mimo kilku kolejnych prób naszego zespołu piłka w pierwszej części gry nie znalazła drogi do siatki rywali i po czterdziestu pięciu minutach mieliśmy bezbramkowy remis. W przerwie meczu w Polonii nastąpiły dwie zmiany. Boisko opuścili Kacper Nowak i Michał Górzyński a na placu gry pojawili się Damian Buczma i Jakub Wilk.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Polonia posiadała przewagę a goście grali tylko z kontrataku. Jednak Sokół bardzo skutecznie się bronił i Polonia nie znajdowała sposobu na rozerwanie szyków obronnych rywala. W 66 minucie niewiele brakowało aby jedna z nielicznych kontr rywali zakończyła się bramką dla nich. Jakub Dębowski minął już Przemysława Frąckowiaka ale jego uderzenie z linii bramkowej głową wybił Piotr Skrobosiński. W 73 minucie bliski szczęścia był Krzysztof Bartoszak ale jego uderzenie głową po dograniu Oskara Kozłowskiego końcami palców broni bramkarz Sokoła. Starania Polonii zostały nagrodzone w 89 minucie. Z około 16 metrów strzelał Jakub Wilk, piłkę przed siebie wypuścił bramkarz Sokoła, dopadł do niej Krzysztof Bartoszak i czubkiem buta umieścił w bramce rywali. W ostatnich sekundach meczu po kolejnej akcji Polonii obrońca Sokoła tak niefortunnie wybijał piłkę spod własnej bramki że nabił Igora Jurgę  i piłka  wpadła po raz dugi do bramki. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Polonia ostatecznie odniosła zasłużone zwycięstwo i dopisała do swojego konta kolejne trzy punkty.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: 12. Frąckowiak – 22. Skrobosiński, 25. Henriquez, 2. Borucki, 23. Kozłowski, 8. Zgarda, 10. Kujawa, 24. Nowak (46` 3. Buczma), 20. Gajda (56` 14. Jurga), 9. Pawlak (66` 6. Bartoszak), 15 . Górzyński (46` 7. Wilk).

Sokół Kleczew wystąpił w składzie: 44. Świtalski – 2. Widelski, 3. Śmiałek, 5. Pingot, 8. Groszkowski (89` 19. Kacprzak), 9. Antosik (76` 7. Paczyński), 10. Dębowski, 11. Kowlaczuk, 15. Grzelak (68` 13. Koziorowski), 17. Theus, 18. Wolinowski.

Bramki: Bartoszak (89`), Jurga (89`)

Żółte kartki: Pawlak, Borucki, Zgarda, Jurga - Antosik

Widzów: około 450 osób

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.