OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.05.2018

Dwanaście bramek żaków (2010)

W ostatnią sobotę żaki młodsze rozegrały trzeci turniej w ramach rozgrywek WZPN.

Pierwsze spotkanie turnieju z Orlikiem Poznań to pojedynek dwóch najskuteczniejszych drużyn w grupie. Kolejny mecz między tymi zespołami i kolejne świetne widowisko. Dwie połowy i dwa oblicza spotkania. W pierwszej, dominacja naszego zespołu i szkoda tylko niewykorzystanych szans, druga część to przewaga zespołu z Poznania. Mecz wyrównany i zakończony sprawiedliwym remisem 1:1

Drugie spotkanie to pojedynek z Unią Swarzędz. Dwa ofensywnie usposobione zespoły. Ciekawy, otwarty mecz z bardzo dużą ilością sytuacji. Zachowaliśmy czyste konto, zdobyliśmy dwie ładne bramki po ciekawych akcjach i zasłużenie wygrywamy 2:0!

Trzeci mecz turnieju to spotkanie z Niepruszewem. Zespół, z którym gra się zawsze bardzo trudno, skupiający się na grze w obronie i wyprowadzaniu błyskawicznych ataków. Mecz ułożył się dla nas wzorowo. Po 90 sekundach prowadziliśmy 2:0, grając nie tylko efektownie, ale przede wszystkim bardzo skutecznie pod bramką przeciwnika. Grając bardzo konsekwentnie wygrywamy ostatni mecz turnieju 9:0!  W całym turnieju zdobyliśmy 12 bramek, natomiast straciliśmy tylko 1!

Po trzech turniejach bilans bramkowy wynosi 36:5. Nas, Trenerów cieszy najbardziej systematyczny postęp jaki chłopaki notują z tygodnia na tydzień. Miło ogląda się takie zaangażowanie i prawdziwą pasję, która bije od naszych zawodników. Oby tak dalej, bo to dopiero początek!

Następny i ostatni turniej zostanie rozegrany w Niepruszewie 26.05. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i doping

Polonia zagrała w składzie: Wiktor Nossow, Szymon Kozłowski, Marcel Kaleta, Kamil Sarnowski, Tymoteusz Wesołowski, Nikodem Odwrot, Jakub Mikołajczak, Cezary Bartkowiak, Borys Kasprzak, Bartosz Kurkowiak

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.