OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

15.05.2018

Dwanaście bramek żaków (2010)

W ostatnią sobotę żaki młodsze rozegrały trzeci turniej w ramach rozgrywek WZPN.

Pierwsze spotkanie turnieju z Orlikiem Poznań to pojedynek dwóch najskuteczniejszych drużyn w grupie. Kolejny mecz między tymi zespołami i kolejne świetne widowisko. Dwie połowy i dwa oblicza spotkania. W pierwszej, dominacja naszego zespołu i szkoda tylko niewykorzystanych szans, druga część to przewaga zespołu z Poznania. Mecz wyrównany i zakończony sprawiedliwym remisem 1:1

Drugie spotkanie to pojedynek z Unią Swarzędz. Dwa ofensywnie usposobione zespoły. Ciekawy, otwarty mecz z bardzo dużą ilością sytuacji. Zachowaliśmy czyste konto, zdobyliśmy dwie ładne bramki po ciekawych akcjach i zasłużenie wygrywamy 2:0!

Trzeci mecz turnieju to spotkanie z Niepruszewem. Zespół, z którym gra się zawsze bardzo trudno, skupiający się na grze w obronie i wyprowadzaniu błyskawicznych ataków. Mecz ułożył się dla nas wzorowo. Po 90 sekundach prowadziliśmy 2:0, grając nie tylko efektownie, ale przede wszystkim bardzo skutecznie pod bramką przeciwnika. Grając bardzo konsekwentnie wygrywamy ostatni mecz turnieju 9:0!  W całym turnieju zdobyliśmy 12 bramek, natomiast straciliśmy tylko 1!

Po trzech turniejach bilans bramkowy wynosi 36:5. Nas, Trenerów cieszy najbardziej systematyczny postęp jaki chłopaki notują z tygodnia na tydzień. Miło ogląda się takie zaangażowanie i prawdziwą pasję, która bije od naszych zawodników. Oby tak dalej, bo to dopiero początek!

Następny i ostatni turniej zostanie rozegrany w Niepruszewie 26.05. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i doping

Polonia zagrała w składzie: Wiktor Nossow, Szymon Kozłowski, Marcel Kaleta, Kamil Sarnowski, Tymoteusz Wesołowski, Nikodem Odwrot, Jakub Mikołajczak, Cezary Bartkowiak, Borys Kasprzak, Bartosz Kurkowiak

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.