OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.02.2019

Dwa turniej skrzatów (2012)

Miniony weekend skrzaty z grupy niebieskiej rocznika 2012 spędziły bardzo aktywnie, rozgrywając w tym czasie dwa turnieje.

W sobotni poranek młodzi Poloniści zagrali w turnieju w Lesznie. Turniej rozgrywany był na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem. W trakcie turnieju młodzi Poloniści rozgrali ponad 70 minut gry strzelając wiele pięknych bramek. Z 5 rozegranych spotkań nasi zawodnicy zwyciężyli w 4 meczach, przegrywając tylko 1 spotkanie. Dzięki bardzo dobrej grze ofensywnej nasi zawodnicy zdobyli wiele bramek, dzięki czemu w nieoficjalnej klasyfikacji zostali najskuteczniejszym zespołem turnieju.

W turnieju w Lesznie wystąpili: Bartkowiak M., Chojnacki W., Kroll K., Łakomy D., Nowaczyk P., Ratajczak F., Skowroński A.

Niedzielne przedpołudnie młodzi Poloniści spędzili w Poznaniu, gdzie wzięli udział w rozgrywkach Skrzatów rozgrywanych w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony wyróżniając się na tle swoich rówieśników. Na twarzach naszych piłkarzy widoczne były uśmiechy, radość i satysfakcja z rozgrywanych spotkań.

W turnieju w Poznaniu wystąpili:

Polonia I: Chojnacki W., Tórz P., Nowak A., Kozłowski G., Gucze J., Sobczyk S., Kaźmierczak B.

Polonia II: Bartkowiak M., Kroll K., Łakomy D., Nowaczyk P., Ratajczak F., Skowroński A.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.