OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

12.02.2019

Dwa turniej skrzatów (2012)

Miniony weekend skrzaty z grupy niebieskiej rocznika 2012 spędziły bardzo aktywnie, rozgrywając w tym czasie dwa turnieje.

W sobotni poranek młodzi Poloniści zagrali w turnieju w Lesznie. Turniej rozgrywany był na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem. W trakcie turnieju młodzi Poloniści rozgrali ponad 70 minut gry strzelając wiele pięknych bramek. Z 5 rozegranych spotkań nasi zawodnicy zwyciężyli w 4 meczach, przegrywając tylko 1 spotkanie. Dzięki bardzo dobrej grze ofensywnej nasi zawodnicy zdobyli wiele bramek, dzięki czemu w nieoficjalnej klasyfikacji zostali najskuteczniejszym zespołem turnieju.

W turnieju w Lesznie wystąpili: Bartkowiak M., Chojnacki W., Kroll K., Łakomy D., Nowaczyk P., Ratajczak F., Skowroński A.

Niedzielne przedpołudnie młodzi Poloniści spędzili w Poznaniu, gdzie wzięli udział w rozgrywkach Skrzatów rozgrywanych w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony wyróżniając się na tle swoich rówieśników. Na twarzach naszych piłkarzy widoczne były uśmiechy, radość i satysfakcja z rozgrywanych spotkań.

W turnieju w Poznaniu wystąpili:

Polonia I: Chojnacki W., Tórz P., Nowak A., Kozłowski G., Gucze J., Sobczyk S., Kaźmierczak B.

Polonia II: Bartkowiak M., Kroll K., Łakomy D., Nowaczyk P., Ratajczak F., Skowroński A.

Najnowsze aktualności

 • 12.08.2019

  Adrian Szynka zawodnikiem Polonii

  Przed zamknięciem okienka transferowego dla zespołów trzeciej ligi w zespole Polonii Środa pojawił się jeszcze jeden zawodnik. Tym graczem jest pomocnik Adrian Szynka który ostatnio reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg a teraz wraca do Wielkopolski i będzie reprezentował barwy naszego Klubu. Jego pozyskanie związane jest z urazem Kacpra Robaczyńskiego który jesienią tak szybko na boisku się nie pojawi z powodu kontuzji jakiej nabawił się na jednym z treningów.

 • 12.08.2019

  Bałtyk w Środzie Wlkp.

  Już w środę 14 sierpnia kibice Polonii Środa po raz drugi w tym sezonie będą mogli na swoim boisku obejrzeć zmagania swoich ulubieńców. Tym razem do naszego miasta przyjedzie Bałtyk Koszalin. Po pokonaniu Górnika Konin poloniści na pewno mają apetyt aby po raz drugi w tym sezonie zainkasować komplet punktów.

 • 10.08.2019

  Konin odczarowany

  W drugim meczu ligowym obecnego sezonu piłkarze Polonii Środa mierzyli się w Koninie z tamtejszym Górnikiem. Dla naszego zespołu po porażce z pierwszej kolejki ważne było żeby w kolejnym meczu zainkasować już jakieś punkty. A zadanie nie było łatwe bo Polonia w lidze w Koninie jeszcze nie wygrała.

 • 08.08.2019

  Łukasz Chodnicki poprowadzi mecz w Koninie

  Łukasz Chodnicki z Poznania poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa z Górnikiem Konin.

 • 07.08.2019

  Pierwszy wyjazd w nowym sezonie

  W najbliższą sobotę 10 sierpnia piłkarzy Polonii czeka pierwszy wyjazd w tym sezonie. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zaczynają od jednego z bliższych wyjazdów jakie czekają ich w całym sezonie pojadą bowiem tylko do Konina na pojedynek z miejscowym Górnikiem. Ciekawostką dodającą smaczku temu pojedynkowi niech będzie fakt że w meczach ligowych nasz zespół od czasu powrotu do III ligi nigdy nie wygrał w Koninie. Jest więc kolejna okazja aby przełamać tą złą passę…

 • 07.08.2019

  Labgeo zostaje z nami!

  #GramyDalej #RazemNaKolejnyRok #Labgeo

 • 05.08.2019

  Zwycięski sparing kobiet

  W niedzielne przedpołudnie w Grodzisku Wlkp. o godzinie 11.00 pierwszy oficjalny sparing tego lata rozegrały seniorki Polonii Środa Wlkp.

 • 02.08.2019

  Minimalna porażka z faworytem

  W pierwszym meczu nowego sezonu piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku naszpikowany gwiazdami trzecioligowymi Mieszko Gniezno.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.