OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

24.04.2018

Do końca drżeli o wynik (2008)

W sobotę 21 kwietnia na orliku przy ulicy Witosa drużyna Orlika Młodszego 2008 rozegrała kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem była drużyna sąsiadująca w tabeli czyli Suchary Suchy Las.

Gospodarze od początku spotkania zagrali pewnie i skutecznie wygrywając pierwszą połowę 4:1. Łupem bramkowym podzielili się Patryk Karczewski, Wiktor Motyl, Marcin Ratajczak i Hubert Kujawa. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, Poloniści stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe, ale nikt nie potrafił umieścić piłki w siatce. Za to goście dwukrotnie pokonali Jakuba Pawlaczyka i wynikiem 4:3 zakończyło się spotkanie.

Kolejne spotkanie młodzi piłkarze zagrają w sobotę w Śremie z Wartą.  Początek spotkania o 10:30.

Polonia zagrała w składzie: Jakub Pawlaczyk, Piotr Kamiński, Miłosz Cichowlas, Aleksander Pawluczuk, Wiktor Motyl, Dawid Łopatka, Oliwier Pacholski, Marcin Ratajczak, Patryk Karczewski, Franciszek Wiczyński, Adrian Wojciechowski i Hubert Kujawa.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.