OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Ciężki mecz z TPS-em (1999/00)

W niedzielę 15 kwietnia juniorzy starsi podejmowali na własnym boisku zespół z Winograd. Wydawało się, że szybko zdobyta przez A. Buczmę bramka pozwoli na spokojne prowadzenie gry przez Polonistów, tym bardziej że kilkanaście minut po pierwszej bramce F. Lesiński podwyższył na 2:0.Nic bardziej mylnego, goście bardzo twardą grą- często na pograniczu przepisów- uparcie walczyli o bramkę kontaktową. Udało im się to na kilka minut przed przerwą, co zapowiadało jeszcze bardziej zaciętą walkę w drugiej połowie.

Tak faktycznie było. Nawet trzecia –samobójcza bramka – na 3:1 nie zmieniła tego. Gra się zaostrzyła przez co pojawiało się coraz więcej żółtych kartek. Niestety w 68 min. sędzia pokazał za wymuszanie rzutu karnego drugą żółtą kartkę D. Słabikowskiemu przez co do końca spotkania jego koledzy musieli grać w dziesięciu. W tym momencie goście poczuli okazję do poprawy wyniku i jeszcze bardziej zaatakowali. Nasi piłkarze z kolei wyprowadzali bardzo groźne kontry, ale żadnej z nich nie zamienili na kolejną bramkę. Rywale natomiast na kilka minut przed końcowym gwizdkiem pokonali z rzutu wolnego naszego bramkarza, ale na szczęście tylko na tyle było ich stać. Po bardzo ciężkim i trudnym boju juniorzy ostatecznie inkasują pełną pulę i po dwóch zwycięstwach nadal liczą się w walce o awans do Ligi Wojewódzkiej.

Z TPS-em zagrali: K. Biliński, K. Gołębiewski, F. Lesiński, D. Puchalski, W. Leporowski, D. Słabikowski, M. Madaj, M. Graczyk ( 50’ J. Maliński ), F. Radek ( 55’ K. Górecki ), A. Buczma, M. Stolecki.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.