OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Bezbramkowy remis trampkarzy (2003)

W sobotę 14 kwietnia trampkarze starsi udali się do Skórzewa, aby tam rozegrać kolejny mecz w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych.

Pierwsze minuty tego spotkania były właściwie zapowiedzią tego co będzie się działo do ostatniego gwizdka sędziego – obie drużyny po męsku walczyły zażarcie o każdą piłkę i o każdy metr boiska. Mimo, iż gospodarze dysponowali o wiele lepszymi warunkami fizycznymi nie potrafili zdominować naszych piłkarzy, którzy mało, że nie przestraszyli się swoich rywali to jeszcze dzięki kilku dobrze przeprowadzonym akcjom byli bliżsi zdobycia bramki. Niestety fatalne boisko nie ułatwiało im tego, a w kilku przypadkach zabrakło też większej koncentracji i szybszego podjęcia decyzji o strzale. Szkoda, że tylko z jednym punktem Poloniści musieli wracać do domu, zwłaszcza, że w kolejnym meczu trzeba będzie się zmierzyć z faworytem naszej grupy – Wartą Poznań. Z tym zespołem, aby marzyć choćby o jednym punkcie trzeba będzie zagrać o wiele skuteczniej i konsekwentnie w linii obrony. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na nasze boiska w środę 18 kwietnia na godz. 17.00.

W Skórzewie zagrali: M. Garstkiewicz, F. Półrolniczak, M. Pięta, W. Piotrowski, J. Szymczak, A. Cukrowski, W. Moroz, K. Maślanka, I . Motyl, K. Cyka, M. Scholz, M. Kania, E. Radziejewski, S. Łopatka, S. Kornaszewski.

Najnowsze aktualności

 • 19.10.2018

  Rozgromili Tura (2004)

  W środowe późne popołudnie, przy oświetleniu sztucznym na boisku głównym, trampkarze starsi w ramach rozgrywek I ligo wojewódzkiej, podejmowali w meczu rewanżowym Tur Turek. W Turku przed kilkoma tygodniami, poloniści wygrali skromnie 3:0, choć średzki bramkarz przez cały mecz ani razu nie dotknął piłki. W Środzie było podobnie, choć kibice obejrzeli aż 10 bramek.

 • 19.10.2018

  Bez punktów w Lesznie (2000/01)

  W dniu 14.10.2018 zespół juniorów starszych Polonii Środa gra w Lesznie z tamtejszą Polonią.

 • 18.10.2018

  Łukasz Chodnicki poprowadzi mecz w Koninie

  Łukasz Chodnicki z Poznania poprowadzi jako sędzia główny sobotnie spotkanie Polonii Środa w Koninie z Górnikiem. Na liniach asystować mu będą Tomasz Nowicki i Maciej Gorynia. Sędzią technicznym będzie Andrzej Pawlak. Cała czwórka reprezentuje Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

 • 17.10.2018

  Po pierwsze zwycięstwo w Koninie

  Przed piłkarzami Polonii Środa kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół uda się do Konina na spotkanie z tamtejszym Górnikiem. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla naszych piłkarzy. Warto tylko przypomnieć, że oba zespoły w lidze spotykają się ze sobą regularnie od kilku lat a Polonii w Koninie jeszcze nie udało się wygrać. Pora przełamać tą złą passę.

 • 16.10.2018

  Skromna wygrana z 13 Poznań

  Piłkarze Polonii swój kolejny ligowy mecz rozegrali na stadionie lekkoatletycznym Rolibudy z ostatnim zespołem ligi 13 Poznań. Zawodnicy Trenera Woźniaka natchnieni zwycięstwem w lidze oraz w pucharze wyszli na boisko zmotywowani by zdobyć kolejne 3 pkt.

 • 16.10.2018

  Ważna wygrana w Skórzewie (2006)

  W kolejnym pojedynku ligowym o mistrzostwo młodzika starszego poloniści zagrali na wyjeździe z Canarinhos Skórzewo. Ten mecz był bardzo ważny dla naszych zawodników pod względem mentalnym. W ostatnich spotkaniach polonistom brakowało szczęścia do osiągnięcia dobrego wyniku, lecz z gry i postawy można było być zadowolonym. Dlatego do Skórzewa zespół jechał mocno zmotywowany i nastawiony na 3 pkt.

 • 16.10.2018

  Bez punktów w Bydgoszczy

  W niedzielne przedpołudnie 14 października zespół kobiet Polonii Środa udał się na kolejne spotkanie ligowe się na ciężki teren do Bydgoszczy by mierzyć się z miejscowym KKP.

 • 16.10.2018

  Warta pokonana (2009)

  W sobotę 13 października drużyna orlika starszego rozegrała swój kolejny mecz ligowy a przeciwnikiem była drużyna Warty Poznań.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.