OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Bezbramkowy remis trampkarzy (2003)

W sobotę 14 kwietnia trampkarze starsi udali się do Skórzewa, aby tam rozegrać kolejny mecz w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych.

Pierwsze minuty tego spotkania były właściwie zapowiedzią tego co będzie się działo do ostatniego gwizdka sędziego – obie drużyny po męsku walczyły zażarcie o każdą piłkę i o każdy metr boiska. Mimo, iż gospodarze dysponowali o wiele lepszymi warunkami fizycznymi nie potrafili zdominować naszych piłkarzy, którzy mało, że nie przestraszyli się swoich rywali to jeszcze dzięki kilku dobrze przeprowadzonym akcjom byli bliżsi zdobycia bramki. Niestety fatalne boisko nie ułatwiało im tego, a w kilku przypadkach zabrakło też większej koncentracji i szybszego podjęcia decyzji o strzale. Szkoda, że tylko z jednym punktem Poloniści musieli wracać do domu, zwłaszcza, że w kolejnym meczu trzeba będzie się zmierzyć z faworytem naszej grupy – Wartą Poznań. Z tym zespołem, aby marzyć choćby o jednym punkcie trzeba będzie zagrać o wiele skuteczniej i konsekwentnie w linii obrony. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na nasze boiska w środę 18 kwietnia na godz. 17.00.

W Skórzewie zagrali: M. Garstkiewicz, F. Półrolniczak, M. Pięta, W. Piotrowski, J. Szymczak, A. Cukrowski, W. Moroz, K. Maślanka, I . Motyl, K. Cyka, M. Scholz, M. Kania, E. Radziejewski, S. Łopatka, S. Kornaszewski.

Najnowsze aktualności

 • 17.01.2019

  Pierwszy sparing tej zimy

  Już w sobotę 19 stycznia piłkarze Polonii Środa rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne podczas tegorocznego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego będzie inny trzecioligowiec – Jarota Jarocin.

 • 11.01.2019

  Topix z nową siedzibą!

  Nasz Partner TOPIX otworzył nowy, większy sklep w Środzie Wielkopolskiej!

 • 09.01.2019

  Wychowankowie trenują z pierwszym zespołem

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli zawodnicy pierwszego zespołu Polonii Środa. Nasi zawodnicy najpierw spotkali się w Centrum Aktywności gdzie przeszli badania, a następnie na stadionie lekkoatletycznym ZSR odbyły się pierwsze zajęcia podczas których główny nacisk trenerzy położyli na prace tlenową.

 • 08.01.2019

  Szóste miejsce w Zaniemyślu (2009)

  W sobotę 5 stycznia drużyna rocznika 2009 wzięła udział w turnieju Śrem Cup 2019 organizowanym w Zaniemyślu. Dziesięć  drużyn, które stanęły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. Polonia w fazie grupowej trafiła na takie zespoły jak: AP Reissa Kościan, Błękitni Owińska, Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.

 • 07.01.2019

  Poloniści wznawiają treningi

  We wtorek 8 stycznia przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 wznowią piłkarze Polonii Środa. Nasz zespół do nowej rundy przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Podczas przygotowań poloniści wykorzystywać też będą boisko ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu, a także stadion lekkoatletyczny w Środzie Wlkp.

 • 02.01.2019

  Lena Lighting - dziękujemy.

  Po wieloletniej współpracy z naszym klubem, chcieliśmy podziękować firmie Lena Lighting S.A., za wsparcie jakiej udzieliła naszej  Akademii Piłkarskiej.

 • 31.12.2018

  Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                      Szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • 24.12.2018

  Kancelaria MRiP zostaje z nami na kolejny rok!

  Kancelaria Machyński Ruszkiewicz i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni sp. p. zdecydowała się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.