OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

16.04.2018

Bezbramkowy remis trampkarzy (2003)

W sobotę 14 kwietnia trampkarze starsi udali się do Skórzewa, aby tam rozegrać kolejny mecz w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych.

Pierwsze minuty tego spotkania były właściwie zapowiedzią tego co będzie się działo do ostatniego gwizdka sędziego – obie drużyny po męsku walczyły zażarcie o każdą piłkę i o każdy metr boiska. Mimo, iż gospodarze dysponowali o wiele lepszymi warunkami fizycznymi nie potrafili zdominować naszych piłkarzy, którzy mało, że nie przestraszyli się swoich rywali to jeszcze dzięki kilku dobrze przeprowadzonym akcjom byli bliżsi zdobycia bramki. Niestety fatalne boisko nie ułatwiało im tego, a w kilku przypadkach zabrakło też większej koncentracji i szybszego podjęcia decyzji o strzale. Szkoda, że tylko z jednym punktem Poloniści musieli wracać do domu, zwłaszcza, że w kolejnym meczu trzeba będzie się zmierzyć z faworytem naszej grupy – Wartą Poznań. Z tym zespołem, aby marzyć choćby o jednym punkcie trzeba będzie zagrać o wiele skuteczniej i konsekwentnie w linii obrony. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na nasze boiska w środę 18 kwietnia na godz. 17.00.

W Skórzewie zagrali: M. Garstkiewicz, F. Półrolniczak, M. Pięta, W. Piotrowski, J. Szymczak, A. Cukrowski, W. Moroz, K. Maślanka, I . Motyl, K. Cyka, M. Scholz, M. Kania, E. Radziejewski, S. Łopatka, S. Kornaszewski.

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.