OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

05.11.2018

Bez punktów z Medykiem

W naszych szeregach mobilizacja pełna i tak też starałyśmy się prezentować na boisku. Do tego pełne skupienie i wola walki na całej długości i szerokości boiska. Pierwsza połowa to przede wszystkim duża ilość walki - zwłaszcza w środku pola. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis i sprawa wyniku dla obu ekip była otwarta. W drugiej odsłonie meczu przytrafiły nam się proste i niemal identyczne błędy - zostawiliśmy dwukrotnie przeciwniczkom zbyt dużo miejsca za co zostałyśmy surowo skarcone tracąc dwie bramki. Nieco uszło z nas wówczas powietrze jednak nie chciałyśmy tak łatwo złożyć broni i bez względu na wynik i upływający czas chciałyśmy grać do końca. Medyczki raz jeszcze pokonały dobrze dysponowaną dziś Weronikę Spalony - jednak przy tym strzale niewiele mogła bo Karolina Majda popisała się bezpośrednim i dobrze mierzonym strzałem z rzutu wolnego. Przegrywamy ten mecz jednak już za tydzień szansa na kolejne punkty.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Spalony - Krzykos Hyża (Jędrzejczyk) Ratajczak Cicha(Forszpaniak) - Jankowska Nowakowska- Szukalska (Lehmann) Wojtecka (Nowicka) - Ciesiółka- Mikołajczak (Polak)

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.