OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

25.04.2018

Bez punktów w turnieju (2009)

21 kwietnia drużyna żaków była gospodarzem turnieju. W słoneczne popołudnie mogliśmy zaobserwować wiele walki na orliku przy ulicy Witosa.

Pierwszy mecz z Warta Poznań zaczęliśmy od wysokiego pressingu, który poskutkował stratą pierwszej bramki po szybkim kontrataku Warciarzy. Drugą bramkę Poznaniacy strzelili wykorzystując duże zamieszanie pod bramką Dawida Gołębiaka. Poloniści kontakt złapali po składnej akcji Wieliński- Popis, jednak mimo kolejnych prób i ciągłych ataków na bramkę przeciwników przerywamy 2:1

W drugim spotkaniu z Akademia Reissa ponownie tracimy pierwsi bramkę i musimy odrabiać straty. Strzały Gołębiaka, Nowickiej i Wielińskiego lądują na słupkach i poprzeczkach a bramkarz Reissa do końca spotkania zachowuje czyste konto.

Ostatni mecz z Akademia Kreatywnego Futbolu miał taki sam przebieg jak dwa poprzednie. Strata dwóch bramek i ponowne gonienie wyniku. Wiele składnych akcji nie miały finalizacji w bramce przeciwnika. Mecz kończymy kolejną przegrana 2:1, a jedyną bramkę w tym spotkaniu strzela Mikołaj Rauhut.

Polonia wystąpiła w składzie: Gołębiak, Nowicka, Jankowiak, Wieliński, Wiczyński, Rauhut, Popis, Kucharski, Kamiński 

Najnowsze aktualności

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.